Star Trek Online: Discovery Expedition Bundle

کاپیتان ، با بسته اعزامی کاپیتان Discovery Captain ، سفر خود را به مرز نهایی Star Trek Online آماده کنید. به فدراسیون متحد سیارات و هواپیماهای دریایی خلبان در سراسر کهکشان در ماموریت خود بپیوندید تا با جسارت به آنجا بروید که تاکنون کسی نرفته است. با نیروهای شرور در فضا مبارزه کنید و سیارات را در مأموریت های دور از خانه در کنار شخصیت های نمادین مانند کاپیتان گابریل لورکا ، فرمانده الن لندری و Ensign Syvlia Tilly از Star Trek: Discovery کشف کنید.

این بسته شامل بارگیری کامل بازی برای ستاره Trek Online و همچنین بسته اعزامی کاپیتان Discovery.

· 1 T6 Europa Starship
· 1 Boost XP XP: · 1 Cyborg Miracle Worker Bridge افسر
· 2 شکاف افسر پل < br>
این بسته تنها پس از اتمام آموزش می تواند توسط یک شخصیت در یک حساب ادعا شود و مطالب آن در وانت پیوند می خورد. کشتی فضایی T6 Europa فقط توسط کاپیتان فدراسیون قابل استفاده است. کارمند T6 Europa و Cyborg Bridge یک قفل گسترده حساب هستند. سیاست حفظ حریم خصوصی) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.

1 بازیکن
پخش کننده های شبکه 2-99
پخش آنلاین (ضروری)

نرم افزار موضوع مجوز (ما .playstation.com / softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 15 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل