NHL® 20

در NHL® 20 ، ستارگان NHL مورد علاقه شما اکنون با عکس های جدید امضا و بیش از 45 نوع عکس جدید که هر حمله را تهدید می کنند ، اصالت بیشتری پیدا کرده و احساس می کنند. یک بسته پخش جدید بزرگترین نمایشنامه های شما را به عنوان حالت های بازی جدید و جدید ، از جمله حالت جدید حذف کننده برنده تمام گزینه ها ، که در آن به صورت انفرادی بازی می کنید و یا با دوستان خود در کنار هم قرار دارید ، جشن می گیرد. و اعمال محدودیت ها SEE https://www.ea.com/legal FOR DETAILS.

NHL ، NHL Shield و کلمه مارک و تصویر جام استنلی علائم تجاری ثبت شده در لیگ ملی هاکی هستند. علائم تیم NHL و NHL متعلق به NHL و تیم های آن است. © NHL 2019. کلیه حقوق محفوظ است. محصول رسمی دارای مجوز رسمی لیگ ملی هاکی


بازی از راه دور نیاز به سیستم PS Vita و اتصال Wi-Fi به اندازه کافی قوی دارد

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات (playstationnetwork) قرار دارند. com / شرایط سرویس) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.
چند نفره آفلاین (2-4 بازیکن)
چند نفره آنلاین (2-12 بازیکن). عضویت پرداخت شده برای پلی استیشن پلاس مورد نیاز است

با استفاده از عملکرد ویبره DUALSHOCK 4 - بازی PS4 را می توان از طریق PS Vita کنترل کرد - خریدهای انتخابی در بازی - ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات هستند. (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.


ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و موضوع هستند به شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 30 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل