Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood اولین ماجراجویی مدرن ولفنشتاین مدرن است.

نوزده سال پس از وقایع ولفنشتاین دوم ، BJ Blazckowicz پس از مأموریت در پاریس تحت اشغال نازی ها ناپدید شد. اکنون ، پس از سالها آموزش از پدر سخت جنگ ، دختران دوقلوی BJ__ ، جس و سوف بلاژکوویچ مجبور به اقدام هستندبا یک دوست مشترک شوید یا به تنهایی بازی کنید. ماموریت های خود را در سطح بالا ، اکتشاف و کامل قرار دهید تا توانایی های جدید ، سلاح ها ، اسباب بازی ها ، لوازم آرایشی و سایر موارد را برای تکمیل playstyle و سفارشی کردن ظاهر خود بدست آورید. از پایگاه جدید عملیاتی که در قلب فاجعه پاریس واقع شده است ، برنامه ریزی کنید که چگونه و چه زمان حمله و برچیدن رژیم نازی برنامه ریزی شود.

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) ، و ناشر بازی خط مشی رازداری .

1 بازیکن
پخش کننده های شبکه 2-2 - بازی کامل به عضویت PlayStation®Plus نیاز دارد تا به چند نفره آنلاین دسترسی پیدا کنید
DUALSHOCK®4 - پخش آنلاین (اختیاری)

نرم افزار مشمول مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 35 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل