Madden NFL 20 Ultimate Superstar Edition

مانند یک Superstar NFL در Madden NFL 20. احساس می کنید: شامل محتوای زیر گروه Madden Ultimate:: * * 10 بسته طلایی تیم Team: * 1 بسته آموزشی فانتزی بزرگ حاضر Elite Player Pack - * 1 Superstars Madden Tomorrows Pack

معرفی Madden NFL 20 Season 6: Madden Futures! با یک فصل 6 بسته اختصاصی در Ultimate Team وارد فصل جدید شوید و در Superstar KO با دوستان خود در تیم Superstar KO بپیوندید در حالی که تمام برنامه های جدید را با الهام از پیش نویس NFL بازی می کنید.
Superstar KO: Madden__ تازه ، سریع و سرگرم کننده حالت حذف کننده از طریق بازی تیم ملی با تیم های جدید ، توانایی های X-Factor همیشه ، قوانین پویا ، استادیوم و تفسیر منحصر به فرد و نمادهای فوتبالی منحصر به فرد است. - Superstar X-Factor - احساسات ، شخصیت و قدرت را احساس کنید. Superstars NFL با __SUPERSTAR X-FACTOR__ ، یک سیستم پیشرفتی کاملاً جدید است که توانایی های ویژه را برای مهیج ترین سوپر استارهای NFL امروز نشان می دهد.
چند نفره آفلاین (2-4 بازیکنان) چند نفره آنلاین (2-6 بازیکن). عضویت پرداخت شده برای پلی استیشن پلاس مورد نیاز است

با استفاده از عملکرد ویبره DUALSHOCK 4 - بازی PS4 را می توان از طریق PS Vita کنترل کرد - خریدهای انتخابی در بازی - ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات هستند. (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.


ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و موضوع هستند به شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 37 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل