Madden NFL 20: Superstar Edition

مثل یک Superstar NFL در Madden NFL 20. محتویات تیم اصلی Madden Ultimate را شامل می شود:

* 7 بسته فانتزی تیم تیم طلایی - * 1 بسته کوچک فروش سریع آموزش

معرفی Madden NFL 20 فصل ششم: آینده مادن! با یک فصل 6 بسته اختصاصی در Ultimate Team وارد فصل جدید شوید و در Superstar KO با دوستان خود در تیم Superstar KO بپیوندید در حالی که تمام برنامه های جدید را با الهام از پیش نویس NFL بازی می کنید.

Superstar KO: Madden__ تازه ، سریع ، و سرگرمی لذت بخش تعامل شامل بازی تیم ملی با تیم های جدید ، همیشه بر روی X-Factor توانایی ها ، قوانین پویا ، یک استادیوم و تفسیر منحصر به فرد و نمادهای فوتبال است.

Superstar X-Factor - Feel the احساسات ، شخصیت و قدرت NFL Superstars با یک سیستم پیشرفت جدید در توانایی ها که توانایی های ویژه ای را برای امروز نشان می دهد - هیجان انگیزترین سوپر استارهای NFL است که باعث افزایش استراتژی سطح و هیجان در هر بازی می شوند> چند نفره آفلاین (2-4 بازیکن)
چند نفره آنلاین (2-6 بازیکن). عضویت پرداخت شده برای پلی استیشن پلاس مورد نیاز است

با استفاده از عملکرد ویبره DUALSHOCK 4 - بازی PS4 را می توان از طریق PS Vita کنترل کرد - خریدهای انتخابی در بازی - ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات هستند. (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.


ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و موضوع هستند به شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 37 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل