Madden NFL 20

مانند یک فوق ستاره NFL در مادن NFL 20. احساس می کنید


معرفی Madden NFL 20 Season 6: Futden Madden! با یک فصل 6 بسته اختصاصی در Ultimate Team وارد فصل جدید شوید و در Superstar KO با دوستان خود در تیم Superstar KO بپیوندید در حالی که تمام برنامه های جدید را با الهام از پیش نویس NFL بازی می کنید.

Superstar KO: Madden__ تازه ، سریع ، و سرگرمی لذت بخش تعامل شامل بازی تیم ملی با تیم های جدید ، همیشه بر روی X-Factor توانایی ها ، قوانین پویا ، استادیوم و تفسیر منحصر به فرد و نمادهای فوتبال است.

Face of Franchise: QB1 - Quarterback College خود را بسازید و چهره ای از حق رای دادن در یک کمپین شغلی جدید و شخصی با محوریت شما باشد.

Superstar X-Factor - احساسات ، شخصیت و قدرت NFL Superstars را با همه جدید احساس کنید. سیستم پیشرفت توانایی ها که توانایی های ویژه ای را برای امروز نشان می دهد__ هیجان انگیزترین NFL Superstars استراتژی سطح و هیجان را در هر بازی افزایش می دهد.چند نفره آفلاین (2-4 بازیکن)
چند نفره آنلاین (2-6 بازیکن). عضویت پرداخت شده برای پلی استیشن پلاس مورد نیاز است

با استفاده از عملکرد ویبره DUALSHOCK 4 - بازی PS4 را می توان از طریق PS Vita کنترل کرد - خریدهای انتخابی در بازی - ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات هستند. (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.


ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و موضوع هستند به شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 37 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل