Ancestors Legacy

Ancestors Legacy یک بازی استراتژی در زمان واقعی الهام گرفته از تاریخ است که تحت تأثیر وقایع تاریخی در قرون وسطی قرار دارد. این بازی مدیریت منابع و ساختمان پایه را با نبردهای در مقیاس بزرگ و مبتنی بر تیم در سراسر میدانهای نبرد وسیع ترکیب کرده است ، همه به لطف فناوری Unreal Engine 4 با جزئیات بسیار عالی ارائه شده اند. به واسطه دوربین اکشن سینمایی که شما را در وسط نبرد با فشار یک دکمه قرار می دهد ، مانند گذشته هرگز خونریزی قرون وسطایی را تجربه کنید.

فرماندهی ارتش خود را هنگامی که در اروپا قرون وسطایی طوفان می کنید ، گسترده کنید مجموعه ای از مبارزات. انتخاب یکی از چهار کشور موجود __ وایکینگ ، آنگلوساکسون ، آلمانی ، اسلاو __ شما وظیفه دارید بیش از آنکه فقط اردوگاه های دشمن ، روستاها و شهرها را فتح ، حمله و غارت کنید. فقط با استفاده از طیف گسترده ای از گزینه های تاکتیکی موجود ، استفاده از استراتژیک محیط و همچنین مدیریت پایگاه ها و شهرک های موقت خود ، پیروز می شوید.

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات ( playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.

1 پخش کننده
پخش کنندگان شبکه 2-6 - کامل بازی به عضویت PlayStation®Plus نیاز دارد تا به چند نفره آنلاین دسترسی داشته باشید - حداکثر اندازه 13 گیگابایت صرفه جویی در
DUALSHOCK®4 - بازی آنلاین (اختیاری)

نرم افزار تحت مجوز (us.playstation.com/softwarelicense) . ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 12 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل