Train Sim World® 2020 Deluxe Edition

Train Sim World یک شبیه ساز همهجانبه شخص اول است که با تعاملی کامل در داخل کابین ، جزئیات دقیق در مورد لوکیشن ها ، مسیرهای دنیای واقعی و ساعات گیم پلی کاملاً مناسب برای همه است. با نام تجاری Train Sim World 2020 Edition جدید به ریل های خود بروید و هر آنچه را برای تسلط بر مهارت های جدید لازم دارید پیدا کنید.

یک ویژگی جدید __Journeys__ شما را در 24 ساعت واقعی سناریو ، آموزش و راهنمایی راهنمایی می کند. جدول زمانی سرویس برای هر مسیر __ به علاوه یک ردیاب پیشرفت جدید ، صدها شغل راه آهن را در اختیار شما قرار می دهد تا ضمن تسلط بر این مسیرها ، تکمیل کنید.

شامل مجموعه ای از مسیرهای دنیای واقعی با راه خود در آلمان می باشد .__ Spessartrampe شیب ، حرکت در ایستگاه زیرزمینی در نیویورک پن و شکوه در تعجب ایستگاه ویکتوریا __ و در هر مسیر شما سیستم های سیگنالینگ منطقه ای واقعی به زندگی و مجموعه ای از چالش های جدید را پیدا خواهید کرد. br> سفر خود را از امروز شروع کنید!

1 بازیکن
DUALSHOCK®4

نرم افزار موضوع مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 16 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل