The Yakuza Origins Digital Bundle

این بسته شامل Yakuza 0 ، Yakuza Kiwami و Yakuza Kiwami 2. ابتدای سفر Kazuma Kiryu را تجربه کنید. راه خود را از طریق توکیو و اوساکا با شخصیت Kazaza Kiryu و سریال معمولی Goro Majima بجنگید.

Yakuza Kiwami - 10 سال پیش ، Kazuma Kiryu سقوط کرد به جرم و جنایتی که انجام نداد تا نجات بهترین دوست خود باشد. کیرو که از خانواده یاکوزا اخراج شده است ، از زندان به شهری منتقل می شود که دیگر او را نمی شناسد.

Yakuza Kiwami 2
ترور تهدید می شود که در یک جنگ همه جانبه بین قبیله توجو و اتحاد امی فاش شود. . کازوما کیریو ، اژدها از دوژیما ، باید صلح میان قبیله های رقیب واسطه باشد ، اما ریوجی گودا ، اژدها از کنزای ، برای دستیابی به جنگش دست از هیچ کاری متوقف نمی کند. در این جهان ، فقط یک اژدها وجود دارد.نرم افزارهایی که مجوز دارند (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 82 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل