Black Desert : Deluxe Edition

Black Desert یک MMORPG گسترده است که در مناطق وسیعی و مختلف پراکنده است. از جنگل های کالپهون گرفته تا بیابان های خشن والنسیا ، کویر سیاه تمام دنیایی برای کشف دارد. به مبارزات سریع اقدام کنید ، به شکار هیولا و کارفرمایان عظیم بپردازید ، با دوستان خود در جنگ های سلبی جنگید ، یا ماهی ، تجارت کنید و راه خود را برای ثروتمند شدن پیش ببرید.

بسته نرم افزاری دیجیتال Black Desert Deluxe Edition شامل:
- Black Desert Full Game
- Value Pack (60Day)
- Wolf Wolfdog (Pet)
- Tier 3 Horse
- مجموعه اسباب بازی Calpheon Charger's Horse Gear
- جعبه مروارید (2000 مروارید) - ارز مجازی

برای اطلاعات بیشتر ، به سایت console.playblackdesert.com مراجعه کنید. با دنبال کردن صفحات توییتر ، فیس بوک یا اینستاگرام ما با جدیدترین اخبار به روز بمانید!

زبانهای پشتیبانی شده: انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، کره ای و ژاپنی.

مهم: بسته های موردی موجود در بسته های نرم افزاری فقط به سرور منطبق با منطقه خریداری شده محصول ارسال می شود.

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و مطابق با شرایط سرویس (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) ، و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.

1 پخش کننده
پخش کنندگان شبکه 2-99 - بازی کامل به عضویت PlayStation®Plus برای دسترسی به چند نفره آنلاین - 40 گیگابایت حداقل اندازه صرفه جویی
DUALSHOCK®4 - بازی آنلاین (ضروری)

نرم افزار تحت مجوز (us.playstation.com/ مجوز نرم افزار). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 36 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل