MXGP 2019 - The Official Motocross Videogame

بازی ویدیویی رسمی Motocross Championship با بسیاری از ویژگی های جدید در این سریال برمی گردد!

SEARON CURRENT - برای اولین بار در این سریال ، شما قادر خواهید بود MXGP و MX2 سواران ، دوچرخه ها را به چالش بکشید و تیم ها در تمام مسابقات رسمی 2019 در سراسر جهان شرکت کنند.
به مسابقات MX2 و MXGP که توسط یک اسپانسر تأمین می شوند ، بپیوندید یا توسط یک تیم رسمی استخدام شوید.

سردبیر TRACK - آهنگ مورد نظر خود را بسازید با ویرایشگر آهنگ جدید آرزو می کنید. از میان انواع مناظر و شرایط زمینی استفاده کنید و آن را با جامعه به اشتراک بگذارید!

PLAYGROUND - مهارت های سوارکاری خود را در این منطقه آموزشی که در منطقه پرووانس فرانسه قرار دارد بهبود ببخشید ، بصورت آزاد بپیچید یا در MX مسابقه دهید. ، آهنگ های SX و Enduro.
با گذراندن تست های ویژه ، مجموعه های شخصی سازی منحصر به فرد را بدست آورید و با حالت جدید Waypoint رقابت را به سطح بعدی برسانید! مسیر خود را با قرار دادن پست های بازرسی خود ایجاد کنید ، بهترین زمان را تعیین کنید و آن را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید تا امتیازات مفیدی برای پیشرفت در بازی کسب کنید!

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات قرار دارند (playstationnetwork.com/terms -of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.

1 بازیکن - پخش کننده های شبکه 2-12 - بازی کامل نیاز به PlayStation®Plus عضویت برای دسترسی به چند نفره آنلاین - حداقل 13 گیگابایت اندازه صرفه جویی
DUALSHOCK®4 - پخش آنلاین (اختیاری)

نرم افزار موضوع مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 12 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل