GreedFall

کاوش در سرزمین های جدید و بدون سابقه را در حالی که پا در یک جزیره دور افتاده می روید و جادو می کند ، پر از ثروت ها ، اسرار گمشده و موجودات خارق العاده ای می کند. جناح ها با دیپلماسی ، فریب و نیرو ، بخشی از دنیای زنده و در حال تحول شوید - بر مسیر آن تأثیر بگذارید و داستان خود را شکل دهید.

- درگیر یک تجربه اصلی بازی کردن باشید __ به روش های مختلفی به quests و اهداف کامل خود برسید __ از طریق مبارزه ، دیپلماسی ، فریب یا مخفیکاری. - آزادی کامل در پیشرفت شخصیت __ به عنوان یک مرد یا زن بازی کنید ، ظاهر خود را سفارشی کنید و آزادانه توانایی ها ، جادوها و مهارت های خود را انتخاب کنید - - - جادویی اسرار آمیز از جادو begin__ یک سفر بزرگ را آغاز کرده و اسرار باستانی را که توسط موجودات ماوراء طبیعی محافظت شده است ، جلوه هایی از جادوی زمینی این جزیره را کشف کنید.

Play Remote به سیستم PS Vita و اتصال Wi-Fi به اندازه کافی مستحکم است. br>
1 بازیکن
DUALSHOCK®4
بازی از راه دور - بازی نرم افزار با مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 10 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل