EA SPORTS™ FIFA 20

طراحی شده توسط Frostbite_ ، EA SPORTS_ FIFA 20 برای PlayStation®4 دو طرف از بازی World__s را به زندگی می بخشد - پرستیژ مرحله حرفه ای و یک تجربه واقعی جدید فوتبال خیابانی در EA SPORTS VOLTA FOOTBALL . FIFA 20 در سراسر بازی نوآوری می کند ، FOOTBALL INTELLIGENCE یک سکوی بی سابقه برای رئالیسم گیم پلی را باز می کند ، FIFA Ultimate Team_ راه های بیشتری برای ساخت میادین رویایی شما ارائه می دهد ، و EA SPORTS VOLTA FOOTBALL بازی را به خیابان باز می گرداند ، با یک شکل معتبر کوچک. یک طرفه فوتبال


بازی از راه دور به سیستم PS Vita و اتصال Wi-Fi به اندازه کافی قوی نیاز دارد.

امکانات آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات قرار دارند (playstationnetwork.com/terms-of - service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.چند نفره آفلاین (2-4 بازیکن)
چند نفره آنلاین (2-22 بازیکن). عضویت پرداخت شده برای پلی استیشن پلاس مورد نیاز است

با استفاده از عملکرد ویبره DUALSHOCK 4 - بازی PS4 را می توان از طریق PS Vita کنترل کرد - خریدهای انتخابی در بازی - ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات هستند. (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.


ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و موضوع هستند به شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 41 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل