CODE VEIN Deluxe Edition

نسخه لوکس شامل موارد زیر است:

_ بازی کامل
Pass_ گذرگاه فصل _ جایزه پاس فصل: جایگزین Mia Set - bonus_ جایزه Deluxe Edition: لوازم جانبی تنظیم: خونریزی سیری ناپذیر

در مواجهه با مرگ حتمی ، ما در حال بالارفتن هستیم. آسمان خراش های برجسته ، زمانی که نمادی از سعادت بودند ، اکنون قبرهای بی جان انسانیت هستند. در مرکز تخریب ، جامعه پنهانی از Revenants به نام Vein قرار دارد. این استحکام n_al جایی است که تعداد معدودی to_Ght برای زنده ماندن ، به برکت هدایای قدرت در ازای خاطراتشان و عطش خون است. به طور کامل به خونخواهی بپردازید و به عنوان یکی از ارواح گمشده ، غیر روحانی از هر بشریت باقی مانده ، خطرناک شوید. سرگردانی بی هدف در جستجوی خون ، گمشدگان برای برآورده کردن گرسنگی خود هیچ کاری متوقف نمی شوند.

Play Remote به سیستم PS Vita و اتصال Wi-Fi به اندازه کافی مستلزم است.

ویژگی های آنلاین نیاز به یک حساب کاربری دارد تابع شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و خط مشی رازداری ناشر بازی است.

1 بازیکن
شبکه پخش کننده 2-2 - بازی کامل به عضویت PlayStation®Plus برای دسترسی به چند نفره آنلاین
33GB حداقل اندازه صرفه جویی
DUALSHOCK®4 - بازی از راه دور - بازی آنلاین (اختیاری)

نرم افزار مشمول مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 29 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل