Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edition

تبدیل به یک ارواح ، یک سرباز ویژه عملیات نخبگان ایالات متحده شوید ، زیرا در حال جنگ برای زنده ماندن در برابر برادران خود هستید که علیه شما رو به رو شده اند.دنیای باز.


playstyle خود را با تنوع زیادی از کلاس ها ، سلاح ها و تجهیزات ایجاد کنید.

تمام پیشرفت ها و پاداش های خود را با این حال که بازی می کنید ، از انفرادی گرفته تا تعاونی یا حتی حفظ کنید PvP


Pass 1 Year شامل دو DLC ، یک مأموریت پرتاب ، باز کردن قفل زود هنگام برای سه کلاس جدید و بسته های Spec Ops Force می باشد. بسته و بسته های خارج از جاده پر از همه چیز به روح شما نیاز دارد.

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork) هستند. سیاست حفظ حریم خصوصی / com / privacy policy) و ناشر بازی سیاست حفظ حریم خصوصی.

1 بازیکن
پخش کننده های شبکه 2-8 - بازی کامل به PlayStation® نیاز دارد عضویت به علاوه برای دسترسی به چند نفره آنلاین - DUALSHOCK®4 - پخش آنلاین (ضروری)

نرم افزار موضوع مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 40 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل