GRID Launch Edition

GRID یک تجربه مسابقه مانند هیچ کس دیگر نیست. GRID با ارائه مسابقات بی نظیر چرخ به چرخ ، GRID با یک تجربه کاملاً جدید برمی گردد که در آن هر مسابقه فرصتی برای انتخاب مسیر خود است ، داستان خود را ایجاد کرده و دنیای موتور سواری را فتح می کند.

جای خود را در GRID World Series بگیرید و در هیجان بازیهای لحظه به لحظه با نمادترین و مطلوب ترین اتومبیل های مسابقه current__ فعلی و کلاسیک ، از GT از طریق Touring و Muscle گرفته تا Stock و Super Modifieds بجنگید. __ و در برخی از جهان بیشتر مکانهای نمادین است. GRID GRID هر لحظه از مسابقه را ضبط می کند ، از عجله آدرنالین از چراغ های روشن تا سرخوردگی در پرچم شطرنج. حوادث بلافاصله پس از دیگری اتفاق می افتند سبقت های تنگ ، ضربات سپر به ضربه گیر و برخورد رقابتی __ که همه با رقابت ، هم تیمی و یک راننده معصومیت افزایش یافته و همگی سعی در کمک به پیشرفت و یا مانع پیشرفت شما خواهند داشت.
هم اکنون بخرید و مسابقه قلب خود را بدست آورید. "


نرم افزارهای دارای مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 38 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل