Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville™

به Neighborville خوش آمدید ، جایی که همه چیز خوب است. به جز اینکه یک درگیری مخروطی جدید و دیوانه وار بین مغزهای کمتر و گیاه شناسی در حال افزایش است!

سفارشی کردن هر شخصیت برای نبرد - به جدیدترین شکوفه در نبرد قدیمی پیرامون گیاهان و زامبی ها با 20 کلاس کاملاً قابل تنظیم بپیوندید. راه اندازی ، از جمله کلاس Team Play برای هر جناح. توانایی های منحصر به فرد هر کلاس شخصیت را به شش حالت PvP منتقل کنید ، از جمله Battle Arena جدید.

Venture to the Outer Edges of Neighborville - تنش در سراسر این مناطق با سه منطقه آزاد پرسه زدن و یک منطقه گسترش یافته است حالت PvE با حداکثر سه دوست در منطقه اجتماعی پارک جدی پارک شوید و Weirding Woods ، Mount Steep و Ne Townorville Town Center را به عقب برگردانید. این زمان رشد می کند!

با افراد مورد علاقه خود بازی کنید ، در هر حالت - به نیروهای خود بپیوندید تا در هر حالت همکاری تخت روی صفحه نمایش تقسیم شده را تجربه کنند. با حداکثر سه بازیکن ارتباط برقرار کنید و از طریق مناطق پرسه زدن آزاد به نبرد بپردازید یا با چند بازیکن در حالت چند نفره آنلاین وارد رقابت شوید -

Remote Play به سیستم PS Vita و اتصال Wi-Fi به اندازه کافی قوی نیاز دارد.
ویژگی های آنلاین نیاز به یک حساب کاربری دارند و تابع شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) ، و خط مشی رازداری ناشر بازی است. >


چند نفره آفلاین (2 بازیکن)
چند نفره آنلاین (بازیکنان 2-24). عضویت پرداخت شده برای پلی استیشن پلاس مورد نیاز است

با استفاده از عملکرد ویبره DUALSHOCK 4 - بازی PS4 را می توان از طریق PS Vita کنترل کرد - خریدهای انتخابی در بازی - ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات هستند. (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.


ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و موضوع هستند به شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 12 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل