WWE 2K20

2K بازیکنان را به مرحله داخل رینگ با WWE 2K20 دعوت می کند. Superstars WWE ، Legends ، Hall of Famers و NXT__s مورد علاقه شما بهترین ها به جشن ها می پیوندند و تکامل حق رای دادن WWE 2K را جشن می گیرند! WWE 2K20 از پیشرفت های گیم پلی کلیدی ، کنترل های ساده و جالب ترین و خلاقانه ترین ورود در فرانشیز تا به امروز برخوردار خواهد بود. WWE 2K20 همچنین از ویترین 2K ویترینی با محوریت داستان Four Horsewomen / Women__s Evolution برخوردار خواهد بود ، بازگشت برج های 2K ، از جمله یک برج داستان محور که بر اساس حرفه رومان ساخته شده است ، حاکی از یک MyCAREER کاملاً جدید است. برجسته دارای شخصیت های قابل پخش در هر دو جنس زن و مرد است ، و مسابقات تقلید مختلط با رقبای زن و مرد.

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، حریم خصوصی خط مشی (playstationnetwork.com/privacy-policy) ، و ناشر بازی خط مشی رازداری است.

1-4 بازیکن - پخش کننده های شبکه 2-6 - بازی کامل برای دسترسی به چند نفره آنلاین به عضویت PlayStation®Plus نیاز دارد.
50 گیگابایت حداقل اندازه صرفه جویی
DUALSHOCK®4
پخش آنلاین (اختیاری)

نرم افزار تحت مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 47 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل