Zombie Army 4: Dead War Deluxe Edition

* Zombie Army 4 Deluxe Edition شامل بازی اصلی و محتوای قابل بارگیری اضافی است *

گروه های مختلف هیتلر__ برای بازگشت بیشتر در این تیرانداز ستون فقرات از سازندگان Sniper Elite 4 بازگردند! دشمنان غیرقانونی شرم آور ، سلاح های حماسی و کمپین جدید هولناک برای 1-4 بازیکن در انتظار در دهه 1940 اروپا ، به عنوان شما برای نجات بشر از ارواح آماگدون مبارزه می کنید!

مقاومت زامبی هیتلر را شکست داده و او را به جهنم می اندازند __ اما مردگان بار دیگر با گرسنگی بیشتر از گذشته قیام می کنند! تاریخ متناوب Trilogy Zombie Zombie را در سطوح جدید و عظیمی ادامه دهید ، و یک نقشه شوم را کشف کنید که تیپ Survivor را در سرتاسر ایتالیا و فراتر از آن قرار دهد!

بالستیک های تعریف کننده ژانر را تجربه کنید ، قاتلانی را برای شما مناسب سازید و از آتش ، رعد و برق و ذات الهی استفاده کنید تا اسلحه های خود را به روز کنید تا در برابر مردگان بجنگید. هنگامی که گروه ترکان و مغولان شما را احاطه کرده اند ، آنها را با حرکات پیشرفته مبارزه با غوغا و حرکت به راحتی از بین بردن گوشت جدا کنید! > DUALSHOCK®4

نرم افزارهای دارای مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 19 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل