Monster Energy Supercross - The Official Videogame 3

فصل Supercross 2019 AMA Monster Energy Supercross را با 100 سوار در هر دو دسته 450SX و 250SX ، 15 ورزشگاه و مسیر رسمی تجربه کنید و برای اولین بار این امکان را دارید که در حالت حرفه ای به تیم های رسمی Supercross مسابقات قهرمانی 2019 بپیوندید. آماده شدن برای یک تجربه تعجب آور Co-op در ترکیب کاملاً جدید با الهام از آهنگ های رسمی تست Supercross! دوستان خود را در یک لابی عمومی یا خصوصی به چالش بکشید یا به عنوان یک مدیر مسابقه بازی کنید!

تعداد نامحدود آهنگ را با ویرایشگر آهنگ ایجاد کنید ، به اشتراک بگذارید و بارگیری کنید. آهنگ رؤیاهای خود را ایجاد کنید یا رای دهید و مورد علاقه خود را بارگیری کنید.

به عنوان یک سوار زن مسابقه دهید تا قهرمان بعدی Supercross شوید!

فیزیک زمین جدید و هوایی ، مدل های جدید سوار و انیمیشن های جدید یک تجربه همهجانبه تر ایجاد می کنند و به شما این امکان را می دهند که از دنیای Supercross به بهترین وجه لذت ببرید!

بازی از راه دور به سیستم PS Vita و اتصال Wi-Fi به اندازه کافی قوی نیاز دارد.حساب کاربری دارید و تحت شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و خط مشی حفظ حریم خصوصی ناشر بازی است.

1 بازیکن < br> شبکه پخش کننده 2-12 - بازی کامل به عضویت PlayStation onlinePlus برای دسترسی به چند نفره آنلاین
14GB حداقل اندازه صرفه جویی
DUALSHOCK®4 - بازی از راه دور - بازی آنلاین (اختیاری)

نرم افزارهای دارای مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 11 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل