Zombie Army 4: Dead War

تعداد انبوهی از هیتلرها در این تیرانداز خاموش ستون فقرات از سازندگان Sniper Elite 4 دوباره به سر می برند! دشمنان غیرقانونی شرم آور ، سلاح های حماسی و کمپین جدید هولناک برای 1-4 بازیکن در انتظار در دهه 1940 اروپا ، به عنوان شما برای نجات بشر از ارواح آماگدون مبارزه می کنید!

مقاومت زامبی هیتلر را شکست داده و او را به جهنم می اندازند __ اما مردگان بار دیگر با گرسنگی بیشتر از گذشته قیام می کنند! تاریخ متناوب Trilogy Zombie Zombie را در سطوح جدید و عظیمی ادامه دهید ، و یک نقشه شوم را کشف کنید که تیپ Survivor را در سرتاسر ایتالیا و فراتر از آن قرار دهد!

بالستیک های تعریف کننده ژانر را تجربه کنید ، قاتلانی را برای شما مناسب سازید و از آتش ، رعد و برق و ذات الهی استفاده کنید تا اسلحه های خود را به روز کنید تا در برابر مردگان بجنگید. هنگامی که گروه ترکان و مغولان شما را احاطه کرده اند ، آنها را با حرکات پیشرفته مبارزه با غوغا و تحرکات گوشتی از بین ببرید! خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) ، و ناشر بازی خط مشی رازداری است.

1 بازیکن
پخش کننده های شبکه 2-4 - بازی کامل به عضویت PlayStation®Plus برای دسترسی به چند نفره آنلاین < br> DUALSHOCK®4 - پخش آنلاین (اختیاری)

نرم افزار تحت مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 19 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل