Call of Duty®: Modern Warfare®

شامل:

- Call of Duty®: Modern Warfare®
- Warzone ، دارای یک حالت Battle Royale - - سیستم نبرد گذرگاه * * - - بسته بازی با سلاح های XRK در بازی - - چاقو تاکتیکی در بازی

یک کمپین احشایی را تجربه کنید یا تیم خود را در زمین بازی نهایی با چندین چالش ویژه گزینه ویژه ، ترکیبی از نقشه ها و حالت های چند نفره ، و سیستم برتر بازی Battle franchise جمع کنید. br> شما همچنین می توانید به Warzone ، تجربه بازی رایگان از Modern Warfare® دسترسی پیدا کنید.

بازیکنان PS4_ همچنین یک حالت منحصر به فرد Survival Ops Special ** یک حالت همکاری اضافی را دریافت می کنید که در آنجا و شما به سه دوست در مقابل موج نیروهای دشمن روبرو می شوید.

قفل شوید ، وارد شوید و با آخرین نسخه "Modern Warfare®" به صفوف بپیوندید.

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و موضوع هستند به شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.

Network ers 2-20 - بازی کامل برای دسترسی به چند نفره آنلاین به بازی آنلاین PlayStation®Plus نیاز دارد - DUALSHOCK®4 - پخش آنلاین (ضروری)

نرم افزار تحت مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 64 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل