Close to the Sun

It__s 1897. هلیوس در اعماق آبهای بین المللی ، هنوز ایستاده است. ابرهای تاریک به موازات سقوط امواج ناخوشایند بر روی ناحیه پوستان ، از بالای سر بلند می شوند. جلوه های عظیم طلای ، تزئین شده با تزئینات باشکوه ، تا آنجا که چشم می بیند ، کشیده می شوند.

متولد بینایی نیکولا تسلا__ ، هلیوس به عنوان پناهگاهی برای بزرگترین ذهن های علمی عمل می کند. اتوپی بی حد و حصر برای تحقیق ، مستقل از دولت و جدا از نگاه جامعه است. آزاد برای فشار به مرزهای ماده و زمان


روز آرچر روزنامه نگار با جستجوی خواهرش آدا ، در هلیوس قدم می زند. او به سرعت همه آنچه را که به نظر می رسد کشف نمی کند. سالن های بزرگ خالی است. تنگی گوشت پوسیده در هوا می ماند. سکوت یک کلمه واحد در قسمت ورودی رنگ شده است_ QUARANTINE!

پخش از راه دور به سیستم PS Vita و اتصال Wi-Fi به اندازه کافی قوی نیاز دارد.

1 بازیکن > DUALSHOCK®4 - پخش از راه دور -
نرم افزارهایی که مجوز دارند (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 11 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس دفتر کار

کرج، ‌بین میدان آزادگان و میدان طالقانی
برج قائم
طبقه همکف، پلاک ۲۶

phone

تلفن دفتر کار

+۹۸ ۲۶۳ ۲۵۶ ۵۸۶۰  به علت شیوع کرونا ممکن است دفتر پاسخگو نباشیم، لطفا با شماره‌های موبایل ما تماس بگیرید.
+۹۸ ۹۱۹ ۷۳۹ ۳۲۶۷