DEATH STRANDING Digital Deluxe Edition

DEATH STRANDING Digital Deluxe Edition شامل موارد زیر است: - -_DEATH STRANDING بازی کامل دیجیتال

- نسخه های ویژه طلای موارد موجود در بازی که یک بار از طریق گیم پلی به دست آورده * *:
-___Ludens Mask__ عینک آفتابی (طلا) (در بازی مورد *)
-_ قدرت اسکلت (طلا) (مورد در بازی *)
-_همه اسکلت های زمینی (طلا) (آیتم موجود در بازی *)
-_Armor Plate (Lv. 2) (طلا) (در داخل بازی مورد) * و همچنین این پاداش های دیجیتالی: - -_DEATH STRANDING مجموعه کامل آواتار __ دریافت 10 آواتار PSN با شخصیت های مختلف بازی - - _DEATH STRANDING: Timefall (موسیقی اصلی از دنیای STATANDING DEATH) __ آلبوم موسیقی دیجیتال **
--_DEATH STRANDING: Timefall - پشت صحنه ساخت ویدیوی دیجیتالی


* باز کردن موارد درون بازی از طریق پیشرفت داستان - ** DEPH STRANDING: Timefall (موسیقی اصلی از دنیای مرگ) از کد کوپن به آدرس ایمیل مرتبط با حساب خرید PSN در تاریخ 8 یا 8 نوامبر 2019 با دستورالعمل نحوه ارسال برای استفاده مجدد ام کد کوپن باید از طریق وب سایتی که توسط Sony Music Entertainment انجام شود ، بازخرید شود. داده ارسالی برای بازخرید این آلبوم منوط به سیاست حفظ حریم خصوصی Sony Music است: https://www.sonymusic.com/privacy-policy/.


از خالق بازی افسانه ای Hideo Kojima کاملاً جدید است ، تجربه خنثی سازی ژانر برای PlayStation®4. سام بریج باید دنیایی را کاملاً شگفت زده کند که توسط Death Stranding دگرگون شده است. او با حمل بقایای جدا شده از آینده ما در دستان خود ، او به سفری می رود تا یک قدم به یکباره به دنیای خرد شده متصل شود.

بازیگران نورمن ریدوس ، مادس میکلسن ، لئه سیدوکس ، و لیندسی واگنر1 بازیکن
DUALSHOCK®4

نرم افزارهایی که دارای مجوز هستند (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 48 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل