TOKYO GHOUL:re [CALL to EXIST]

TOKYO GHOUL را بخرید: [دوباره تماس بگیرید [وجود داشته باشد] و دریافت جایزه ماسک Kaneki Costume DLC را به عنوان یک جایزه دریافت کنید.

ممکن است شیک نباشد ، اما ... زنده باشید. بخورید یا خورده شوید. TOKYO GHOUL: re [CALL to EXIST] یک بازی اکشن تعاونی برای بقا است که به شما امکان می دهد دنیای هیجان انگیز توکیو غول و توکیو غول را تجربه کنید: برای خودتان باشید. از kagune یا quinque و توانایی های منحصر به فرد شخصیت خود استفاده کنید تا در هر مرحله از راه خود عبور کنید. برای زنده ماندن از این دنیای ظالمان با دوستان خود شریک شوید!

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy- خط مشی) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.

1 پخش کننده
پخش کنندگان شبکه 2-8 - بازی کامل به عضویت PlayStation®Plus نیاز دارد تا به چند نفره آنلاین دسترسی داشته باشید - 11 گیگابایت حداقل اندازه صرفه جویی
DUALSHOCK®4 - پخش آنلاین (اختیاری)

نرم افزار تحت مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 10 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل