BATTLEFIELD V and EA SPORTS™ UFC® 3 Bundle

mankind__ بزرگترین درگیری با Battlefield_ V را وارد کنید زیرا این سریال در تصویری که قبلاً از جنگ جهانی قبل دیده نشده است به ریشه های آن باز می گردد. چند نفره بازیگر تمام دنیا را در سراسر جهان بدست آورید. __ Battle Royale ، مجدداً برای Battlefield ساخته شده است.

EA SPORTS_ UFC® 3 با نبرد با Real Player Motion Tech انقلابی را تحریک می کند و روان ترین و پاسخگوترین حرکت مبارز را در ورزش ها ارائه می دهد. در جدید G.O.A.T. حالت حرفه ای ، انتخاب های شما در خارج از اوکتاگون به اندازه عملکرد شما در داخل اوکتاگون به عنوان مبارزه با اعتیاد به مواد مخدره ، ایجاد رقابت های داغ و بیشتر در مسیر تبدیل شدن به GOAT می باشد.

1-2 بازیکنان
پخش کننده های شبکه 2-64 - بازی کامل به عضویت PlayStation®Plus نیاز دارد تا به چند نفره آنلاین دسترسی داشته باشید - حداقل 50 گیگابایت اندازه صرفه جویی
عملکرد لرزش DUALSHOCK®4 - پخش از راه دور پشتیبانی شده - خروجی ویدیوی HD 720p ، 1080i ، 1080p

نرم افزار مشمول مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 53 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل