Crash™ Team Racing Nitro-Fueled + Spyro™ Game Bundle

Crash Bandicoot دوباره در صندلی راننده قرار گرفته است و Spyro Dragon در حال گرما است! از عملکرد Crash_ Team Racing Nitro-Fueled * و Spyro_ Reitited Trilogy در این بسته که شامل چهار بازی کامل است لذت ببرید.

شامل:

Crash_ Team Racing Nitro-Fueled:

It__ تجربه معتبر CTR به علاوه چیزهای دیگر بیشتر ، کاملاً بازسازی شده و بازسازی شده است. حالت های اصلی بازی ، کاراکترها ، آهنگ ها ، قدرت یو پی اس و کنترل ها را تجربه کنید. اسلاید قدرت با شخصیت های اضافی ، کارت ها ، آهنگ ها و عرصه های فراتر از CTR به جلال. مسابقه را با بازی آنلاین تصادف کنید.

Spyro_ Trilogy Reitited:

سوزش های بیمار مشابه ، همان رفتار بدرقه ، اکنون همه افزایش یافته است. با Spyro_ اژدها ، Spyro_ 2: آتش Ripto را آتش بزنید! و Spyro_: سال اژدها. در قلمروهای گسترده اکتشاف کنید ، با شخصیت های آتشین مجدداً روبرو شوید و ماجراجویی را با شکوه کاملاً از بین رفته مجدداً تکرار کنید. ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 45 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل