Generation Zero - Island Bundle

Generation Zero - بسته نرم افزاری جزیره شامل بازی پایه و همچنین گسترش ناآرامی های آلپاین است.

GENERATION ZERO - Generation Zero یک بازی اکشن چریکی اول شخص جوی است که در یک جایگزین دیگر در دهه 1980 سوئد ، جایی که جمعیت محو شده است. یک شبه دنیای گسترده ای را کشف کنید ، تجهیزات و اسلحه ها را برای کمک به زنده ماندن خود پیدا کنید ، و از تاکتیک های چریکی برای از بین بردن ماشین های خصمانه استفاده کنید. درخت های مهارتی مختلف را امتحان کنید ، شخصیت خود را سفارشی کنید و در صورت نیاز به تهیه نسخه پشتیبان ، 1-3 دوست را دعوت کنید تا به شما بپیوندند.

ALPINE UNREST: یک ماه از وقایع بازی اصلی گذشته است و جستجوی شما شما را به جزیره Himfjäll سوق داده است. قبلاً مکانی برای تعطیلات برای اسکی و خرید ، در حال حاضر متروکه است. با این حال ، در هتل Björntunet شما خواهید دید چیزی ارزشمند - جامعه کوچکی از بازماندگان. متأسفانه ، شما نیز با یک ردیف جدید از ماشین آلات ، بسیار کشنده تر از همتایان خود مواجه شده اید. امیدوارم مسلسلهای جدید شما در حین اکتشاف شما پیدا کرده اند به شما کمک می کند تا آنها را از بین ببرید.

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، حفظ حریم خصوصی خط مشی (playstationnetwork.com/privacy-policy) ، و ناشر بازی سیاست حفظ حریم خصوصی.

1 بازیکن
پخش کننده های شبکه 2-4 - بازی کامل به عضویت PlayStation®Plus برای دسترسی به چند نفره آنلاین
25 گیگابایت حداقل اندازه صرفه جویی
DUALSHOCK®4
پخش آنلاین (اختیاری)

نرم افزار تحت مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 21 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل