Crash™ + Spyro™ Triple Play Bundle

هفت بازی کامل را در یک بسته شگفت انگیز با بسته بازی Triple Play Crash seven_ Spyro_ دریافت کنید.

شامل:

- Crash Bandicoot_ N. Sane Trilogy:

چالش های حماسی را از طریق سه بازی که تمام این بازی ها را آغاز کرده اید ، بگیرید: Crash Bandicoot_، Crash Bandicoot_ 2: Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot_: Warped. تمام لحظات مورد علاقه خود را در شکوه کاملاً از بین رفته خود قرار دهید.

- Spyro_ Trilogy Reitited:

آتش را با Spyro_ اژدها ، Spyro_ 2 دوباره بسازید: Ripto's خشم! و Spyro_: سال اژدها. همین سوختگی های بیمار ، همان نگرش بویایی ، اکنون کاملاً برطرف شده و همه مقیاس شده اند.

- Crash_ Team Racing Nitro-Fueled *:

It__ تجربه معتبر CTR به همراه یک کل چیزهای دیگر ، اکنون کاملاً بازسازی و بازسازی شده است. موتورهای خود را با حالت های اصلی بازی ، کاراکترها و آهنگ ها شروع کنید. با شخصیت های اضافی ، کارت ها ، آهنگ ها و عرصه های فراتر از CTR ، به جلال و شکوه برید. رقابت را با پخش آنلاین تصادف کنید.نرم افزارهای دارای مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 68 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل