Rainbow Six Siege and Ghost Recon Breakpoint Bundle

بسته نرم افزاری شامل Rainbow Six Siege Deluxe Edition و Ghost Recon Breakpoint Standard Edition Standard است. در تام Clancy__s رنگین کمان شش محاصره ، پیروز شوید و به عملکرد انفجاری PvP 5v5 بپردازید. این بازی دارای فهرست گسترده ای از اپراتورهای تخصصی است که هرکدام دارای اسباب بازی هایی هستند که در حال تغییر هستند و به شما کمک می کنند تیم خود را به سمت پیروزی هدایت کنید. سپس به Tom Clancy__s Ghost Recon Breakpoint بروید و به یک روح ، یک سرباز ویژه عملیات نخبگان ایالات متحده تبدیل شوید ، زیرا در حال جنگ برای زنده ماندن در برابر برادران خود هستید که علیه شما روبرو شده اند.

Tom Clancy__s Rainbow Six Siege < br> - محتوای لوکس شامل هشت اپراتور هشت سال اول: Frost ، Buck ، Valkyrie ، Blackbeard ، Caveira ، Capitão ، Hibana و Echo می باشد.
- دنیای روزافزون اپراتورها ، اسباب بازیها ، اقلام و رویدادها __ به روز شده در تمام طول سال


Tom Clancy__ Ghost Recon Breakpoint
- خود را در کفش های یک سرباز Spec Ops قرار دهید که در پشت خطوط دشمن قرار دارد و در حالی که دنیای گسترده و گسترده ای را کشف می کنید ، قرار دهید - - خودتان را ایجاد کنید playstyle با طیف گسترده ای از کلاس ها ، سلاح ها و تجهیزات.
نرم افزار تحت مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 56 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل