Kings of Lorn: The Fall of Ebris

دنیای لرا به یک طاعون غیرقابل تحمل مبتلا شده است و شما به عنوان پادشاه ابریس ، شما Far__ فرن __ با عصبانیت به دنبال راهی هستید تا به مردم خود خاتمه دهید - در رنج رنج های Ena: Kingdom بالاتر از همه پادشاهی ها. و یک بار برای همیشه دنیای خود را از این بیماری خلاص کنید.

در ضعف پریشانی ، مرجع شما __ گلبرند __ برای شما داستان امید می گوید ، راهی برای پاکسازی جهان با استفاده از Spiers و منابع خارق العاده ای که در انتظار فراتر از قلمروها هستند.

ناامید برای پاسخ ، شما Gulbrand را به سرپرستی پادشاهی خود می گذارید تا به شش پادشاهی دیگر لارا بپیوندد و Spiers را بازگشایی کند. پادشاهان دیگر مایلند یا خیر.

شما در تلاش خود موفق می شوید ، با باز شدن آخرین Spire_ چیزی اشتباه است. جهان شروع به تجزیه می کند ، آسمان تاریک می شود و اقیانوس ها خشک می شوند. پس از اعمال خود ، خود را در وسط دنیای رو به زوال رقت می بینید ، فقط افکار نگران کننده برای آسایش شما هستند ، همانطور که به سمت عقب می روید تا به پادشاهی خود برگردید.

سفر به عقب می رود سالها


و هنگامی که شما رسیدید _ kingdom پادشاهی خود را به رسمیت نمی شناسید.


به دستور خود شما رها شده و خیانت کرده اید ، با نیروهای فراموش شده مدت مبارزه کنید قلمرو همانطور که سعی می کنید وجود خود را از شر یک پادشاه غاصب نجات دهید و در جستجوی چیزهایی که فراتر از جاودانگی در پادشاهان لورن است: سقوط ابریس است ، صرفه جویی کنید.


داستان:
پرده ای از داستان مرموز به محض پیشرفت و پرده از رازهای رخ داده پرده برمی دارید.


جداسازی:
شما تنها هستید. کسی نیست که به شما کمک کند. هیچ کس به کمک شما نیاید و کسی که دست شما را نگیرد. این به شما بستگی دارد که موارد را بفهمید.


Atmosphere:
جو متراکم ناامیدی ، جایی که نور کمیاب و تاریکی است ، غرق کننده. Game Defensive Gameplay:
شما باید با وحشت هایی که به دنبال کشتن شما هستند ، مقابله کنید. با این حال ، آنها بسیار قوی تر از شما هستند.


آرایه وسیعی از سلاح ها: با استفاده از انواع سلاح ها ، از شمشیر ، تبر و چکش جنگ گرفته تا غرفه های قدرتمند و یک اسلحه نهایی که با آنها زندگی می کنید ، مبارزه کنید.


دشمنان غیرقابل پیش بینی:
دشمنان دارای حساسیت خاصی هستند (برخی می شنوند ، برخی می بینند) و در مورد اراده آزاد خود اکتشاف می کنند.
بازیکن تک آفلاین
استفاده از عملکرد ارتعاش DUALSHOCK 4

  • پلی استیشن
  • 13 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل