Hunt: Showdown

هیولا های وحشی ، کابوس ، روی تالاب های لوئیزیانا پرسه می زنند ، و شما جزئی از گروهی از شکارچیان ناهموار فضل هستید که موظفند جهان را از حضور شرورانه خود خلاص کنند. این موجودات را از دنیای ما تبعید کنید و به شما سخاوتمندانه پرداخت می شود و با توجه به این شانس که می توانید سلاح های وحشتناک و قدرتمند بیشتری بخرید. عدم موفقیت ، و مرگ شما را از نظر شخصیت و دنده به دنبال خواهد داشت. تجربه شما همچنان در شکارچیان شما باقی مانده است ...__ Bloodline__always شما را متوقف کرد. ، و دنده های شما همیشه در خط هستند. در ابتدای هر مسابقه Bounty Hunt ، حداکثر 12 بازیکن برای پیگیری اهداف هیولا خود قرار گرفتند. بسته به نوع حالت و گزینه های تیم شما انتخاب کرده اید ، آن 12 شامل ترکیبی از بازیکنان انفرادی و تیم های دو یا سه نفره می شود. هنگامی که یکی از این موارد را پیدا کردند و شکست دادند ، یک پاداش دریافت می کنند.

بازی از راه دور به سیستم PS Vita و اتصال Wi-Fi به اندازه کافی قوی نیاز دارد.

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) هستند ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) ، و ناشر بازی سیاست حفظ حریم خصوصی است.

پخش کنندگان شبکه 2-12 - بازی کامل به عضویت PlayStation®Plus برای دسترسی به چند نفره آنلاین - حداقل 25 گیگ صرفه جویی اندازه
DUALSHOCK®4 - پخش از راه دور - پخش آنلاین (ضروری)

نرم افزار تحت مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 22 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل