TT Isle of Man Ride on the Edge 2

بدون سایه شک یکی از خطرناک ترین مسابقات موتورسواری در جهان است. در TT Isle of Man __ Ride On the Edge 2 ، ارزش خود را در مسابقات مختلف اثبات می کنید قبل از شروع به فتح مسیر کوه Snaefell ، یک مسیر 60 کیلومتری با هر دو سیم پیچ و بخش مستقیم که مهارت سوارکاری شما را به سمت خود سوق می دهد. حد. TT 2 دارای 17 مسیر اضافی ، 18 موتور سواری مختلف از جمله مدل های کلاسیک و سواران رسمی است. و اکنون این واقع بینانه تر از همیشه است ، به لطف فیزیک کاملاً نوسازی شده و حرکات سوارکار وفادارانه. موتور سیکلت خود را مرتب کنید ، عملکرد آن را ارتقا دهید و داده های آن را در زمان واقعی رصد کنید تا بتوانید رقابتی باشید. TT2 همچنین یک دنیای کاملاً جدید و باز ، بهشت ​​دوچرخه سواری را ارائه می دهد که می توانید تنظیمات دوچرخه خود را آزمایش کرده و تجربه‌ای را کسب کنید که برای کسب عنوان TT Isle of Man به شما نیاز دارد!

بازی از راه دور به سیستم PS Vita و اتصال Wi-Fi به اندازه کافی قوی


ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) ، و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.

1-2 بازیکن - پخش کننده های شبکه 2-8 - بازی کامل به عضویت PlayStation®Plus نیاز دارد تا به چند نفره آنلاین دسترسی داشته باشید - 18 گیگابایت حداقل اندازه صرفه جویی
DUALSHOCK® 4 - بازی از راه دور - بازی آنلاین (اختیاری)

نرم افزار مشمول مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 16 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل