Persona®5 Royal Ultimate Edition

Persona®5 Royal Ultimate Edition شامل بازی ، __Persona 5 Royal DLC Pack__ و شش مجموعه DLC اضافی است. "Persona 5 Royal DLC Pack" شامل لباس ، نبرد و شخصیت DLC است که در مجموعه های لباس "Persona 5 Royal Kasumi" ، "بسته نبرد سلطنتی Persona 5" و بسته های Royal Persona 5 Royal Persona 5 یافت شده است. ماسک بپوشید حقیقت خود را آشکار کنید. - برای یک تجربه RPG کاملاً جدید در Persona®5 رویال مستقر در جهان سریال برنده جایزه ، Persona® آماده شوید! ماسک جوکر را اهدا کنید و به Phantom Thieves of Hearts بپیوندید. از زنجیرهای جامعه مدرن خلاص شوید و افراد بزرگ را به صحنه ببرید تا در ذهن افراد فاسد نفوذ کرده و آنها را تغییر دهید!

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات قرار دارند (playstationnetwork.com/terms -of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.

1 بازیکن
DUALSHOCK®4
پخش آنلاین (اختیاری) < br>
نرم افزارهایی که مجوز دارند (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 37 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل