AFL Evolution 2

ادامه تکامل

AFL Evolution 2 بازی AFL را به ارتفاعات جدید با ویژگی های بیشتر از گذشته می برد! بازی - Bigger Career - اهداف خود را با عمق بیشتر دنبال کنید ، اکنون با پیش نویس های پیشرفته ، آژانس های آزاد و لیگ های دولتی که به طور همزمان با AFL در حال اجرا هستند!
گزینه های سفارشی سازی بیشتر - اکنون شامل گورنسی خالق به همراه بازیکن و مدیریت تیم در FanHub برای ایجاد و به اشتراک گذاری * تیم رویایی خود استفاده کنید!
پیشرفته آنلاین * - بازی را سر به سر کنید تا آن را به بالای تابلوی آنلاین تبدیل کنید ، یا با دوستان خود با ارتباطات حداکثر 8 کنسول همکاری کنید! تفسیر - تفسیر جدید با نام های آنتونی هادسون و گری لیون.

* به اتصال به اینترنت نیاز دارد


بازی از راه دور به سیستم PS Vita و اتصال Wi-Fi به اندازه کافی قوی نیاز دارد.

ویژگی های آنلاین نیاز به یک حساب کاربری دارند و تابع شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-o) هستند f-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی.چند نفره آفلاین (2-4 بازیکن)
آنلاین چند نفره (2-8 بازیکن). عضویت پرداخت شده برای پلی استیشن پلاس مورد نیاز است.
استفاده از عملکرد ارتعاش DUALSHOCK 4 - بازی PS4 را می توان از طریق PS Vita کنترل کرد
ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات قرار دارند (playstationnetwork.com/terms-of - خدمات) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) و سیاست حفظ حریم خصوصی ناشر بازی. (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 23 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل