MotoGP™20

با MotoGP_20 ، تمام هیجانات حالت شغلی مدیریتی را کاملتر از همیشه تجربه کنید و تصمیم بگیرید که آیا به تیمی در فصل 2020 راه پیدا کنید و به همراه سواران رسمی مسابقه دهید یا به تیم کاملاً جدیدی بپیوندید؟
کشف فیزیک واقعی تر ، گرافیک بهبود یافته ، مدل های جدید 3D سواران و اسکن چهره مدیران رسمی MotoGP_ به علاوه انیمیشن های جدید. یاد بگیرید که مصرف بنزین و لاستیک را مدیریت کنیددوچرخه و لباس خود را سفارشی کنید! بهترین ترکیب اسپانسر و زندگی را پیدا کنید و رنگ ها و مواد را انتخاب کنید. همه چیز را برای پیروزی در سبک هماهنگ کنید!

با سواران افسانه ای رقابت کنید! محتوای تاریخی جدید و یک حالت بازی جدید در انتظار شما هستند تا بتوانید تاریخچه MotoGP_ را بطور کامل تجربه کنید.

بازی از راه دور به سیستم PS Vita و اتصال Wi-Fi به اندازه کافی قوی نیاز دارد.

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) هستند ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) ، و ناشر بازی خط مشی رازداری است.

1 بازیکن - پخش کنندگان شبکه 2-13 - بازی کامل به عضویت PlayStation®Plus برای دسترسی به چند نفره آنلاین < br> 20 GB حداقل اندازه صرفه جویی
DUALSHOCK®4 - بازی از راه دور - پخش آنلاین (اختیاری)

نرم افزار تحت مجوز (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 16 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل