Predator: Hunting Grounds

در این تیرانداز چند نفره نامتقارن * شکار کنید یا شکار شوید که مرد را در مقابل Predator قرار می دهد. به عنوان بخشی از Fireteam ، ماموریت های کامل قبل از غارتگر شما را پیدا می کند. یا شکارچی باشید و طعمه خود را شکار کنید.

__Bed the Predator ____ دشمن Firetham را شکار کنید ، و با استفاده از سلاح های مرگبار بیگانه ، به طعمه طعمه های خود بکشید. شخص Fireteam برای فرار.
__ما سلاح های انسانی و بیگانه __ با یک زرادخانه پیشرفته به عنوان Fireteam مبارزه کنید ، و فناوری کشنده ای مانند Plasma Caster با شانه نصب شده ، Combistick و غیره را مانند Predator


ویژگی های آنلاین نیاز به یک حساب کاربری دارد و تابع شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork.com/privacy-policy) ، و ناشر بازی است policy خط مشی رازداری.

پخش کننده های شبکه 2-5 - بازی کامل به عضویت PlayStation
Plus نیاز دارد تا به چند نفره آنلاین دسترسی پیدا کنید - حداقل 50 گیگابایت اندازه صرفه جویی در
DUALSHOCK®4 - پخش آنلاین (ضروری) < br>
نرم افزارهایی که مجوز دارند (us.playstation.com/softwarelicense). ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 11 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل