World War Z - GOTY Edition

بشریت در آستانه انقراض است. از نیویورک گرفته تا مسکو ، از طریق قدس ، توکیو و مارسی ، آخرالزمانی ارواح همچنان گسترش می یابد. با پایان دادن به پایان ، چند باند سختگیر در کنار هم برای شکستن یک گروه ترکان و مغولان و مردمان زنده ماندن.

World War Z یک تیرانداز سوم شخص ضرب و شتم برای 4 بازیکن است که دارای صدها نفر از صدها نفر است زامبی ها بر اساس فیلم Paramount Pictures ، جنگ جهانی Z در حالی که به کاوش داستان های جدید از سراسر جهان می پردازد ، بر روی گیم پلی سریع قدم می زند.

این نسخه GOTY شامل بازی چند میلیون دلاری جنگ جهانی Z ، تمام پرداخت و رایگان آن است DLC منتشر شد:

_ قسمت مارسی با 3 مأموریت جدید PvE واقع در فرانسه - _ بسیاری از حالت های بازی انفجاری در PvP / PvE ، از جمله حالت Horde Mode کشنده Z - _ همه شخصیت بسته های پوستی (حرفه ای ها ، قهرمانان جنگ)
_ همه سلاح ها بسته های پوستی و واریانت (آخرین کمک ، نیروهای عملیاتی ویژه ، بیوژارد ، لوبو)
_ و یک بسته سلاح بعدی دیگر
< br> Remote Play به سیستم PS Vita و اتصال Wi-Fi به اندازه کافی قوی نیاز دارد.

ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تحت شرایط خدمات (playstationnetwork.com/terms-of-service) ، خط مشی رازداری (playstationnetwork .com / privacy-Policy) و خط مشی رازداری ناشر بازی است.

1 بازیکن
پخش کنندگان شبکه 2-8 - بازی کامل به PlayStation® نیاز دارد عضویت به علاوه برای دسترسی به چند نفره آنلاین - حداقل 20 گیگابایت اندازه صرفه جویی
DUALSHOCK®4 - بازی از راه دور - بازی آنلاین (اختیاری)

نرم افزار موضوع مجوز (us.playstation.com/softwarelicense ) ویژگی های آنلاین به یک حساب کاربری نیاز دارند و تابع شرایط خدمات و خط مشی رازداری قابل اجرا هستند (playstationnetwork.com/terms-of-service

  • پلی استیشن
  • 18 گیگ
  • تگ ها

عضویت در کانال

در کانال ما عضو شوید تا از جدیدترین اخبار بازی ها و خبرهای مربوط به کنسول های بازی مطلع شوید. همچنان تخفیفات دوره ای نیز در کانال ما اعلام میگردد.

درباره ما

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید از طریق های مختلف با ما در ارتباط باشید. خوشحال میشیم پاسخگو شما باشیم.
pin_drop

آدرس

تهران، پونک مرکز خرید بوستان
طبقه اول راهروی پست
پلاک ۴۱۴ فروشگاه فونیکس تل